Skip to content

Zadzwoń: +48 500-244-384

O mnie

Karolina Mielko

Jestem rzeczoznawcą majątkowym, i jednocześnie jednym z niewielu historyków sztuki prowadzących taką działalność. Po ukończeniu studiów na Uniwersytecie Warszawskim moja praca cały czas związana jest z nieruchomościami. Początkowo w urzędzie wojewódzkiego konserwatora zabytków, poprzez dział finansowania inwestycji ogólnopolskiej firmy deweloperskiej. Ostatnie siedem lat współpracowałam z realexperts.pl, jedną z największych kancelarii wyceny nieruchomości. Od kilku lat pełnię funkcję biegłego sądowego z zakresu wyceny nieruchomości.

Praca w tak różnych miejscach pozwala mi na bardzo szeroki ogląd rynku a wykształcenie historyka sztuki na nieszablonowe podejście do specyficznych nieruchomości.  Współpraca z renomowaną kancelarią pozwoliła na zdobycie cennego doświadczenia w obsłudze nieruchomości według standardów na najwyższym poziomie.

W sprawach skomplikowanych, wymagających współpracy ekspertów z różnych dziedzin, lub wymagających utworzenia dużego zespołu specjalistów do wykonania zlecenia mam przyjemność współpracować z osobami zrzeszonymi pod wspólną marką wycena.com.pl

 

O mnie

Świadectwa, certyfikaty, dokumenty

Dziś zdobyte doświadczenie i wiedzę chcę wykorzystać pracując dla Państwa.

Uprawnienia zawodowe
Specyfika wyceny obiektów zabytkowych nie mających swoich odpowiedników na tynku
Modelowanie wartości na rynku nieruchomości
Wycena na potrzeby zabezpieczenia wierzytelności hipotecznych
Polisa OC
Wątpliwości praktyka wobec stosowania metod statystycznych w wycenie nieruchomości